Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016 - Aktualności - Szkolnastrona.pl

Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016

31.01.2017

Ale jedno jest przedszkole pod topolą -
to przedszkole, w którym zawsze jest wesoło,
tu gdzie każde dziecko śmieje się do dziecka
i gdzie uśmiech tak się toczy jak piłeczka.

I tak oto dotoczył się do nas. Uśmiech to coś, co na stronie Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest wszędzie. Otacza nas i zaraża. Przedstawiamy STRONĘ Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ 2016. Gratulujemy tak dobrze prowadzonej strony! Gratulujemy wszędobylskiego optymizmu i talentu literackiego.

I niech się wreszcie każdy dowie i rozpowie w świecie całym, że http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest najbardziej uśmiechniętą stroną, jaką mieliśmy okazję oglądać. A było ich ponad 2400!

Strona żyje, strona cieszy, strona uczy. Jest kolorowa, radosna, zaplanowana. Interesująca, multimedialna, informująca. Każde zdjęcie, każda informacja ma w sobie pozytywny ładunek. Nawet Kadra na poważnie jest kadrą wesołą, uśmiechniętą i troskliwą. A Kadra na wesoło jest fantastyczną prezentacją ducha tego miejsca. Jeśli coś jest prawdziwe, to jest spójne i będzie widoczne w każdym geście, w każdej inicjatywie, w każdym słowie. Tak, jak jest to widoczne na stronie Przedszkola w Jerzmanowicach.
Wiele zdjęć, a na każdym buzia się cieszy.
Wiele filmów, a w nich wiele śmiechu dzieci i dorosłych.
Ciekawe akcje, ciekawe treści, wskazówki dla rodziców, aktualne informacje, piękne zdjęcia, urocze i zabawne graficzki – wszystko maja na piątkę z plusem, hmm, może nawet na szóstkę?!

A teraz posłuchajcie tej rady:
Kilka razy w ciągu dnia śmiej się co najmniej przez minutę. Jeśli nie jesteś w stanie się śmiać w danej chwili, rób przynajmniej takie miny, jak podczas śmiania się. Mózg nie odróżnia symulacji zdarzeń od rzeczywistości. Od tego jest nasze myślenie, które analizuje spotykane nas sytuację. Śmiej się nawet aż do fizycznego bólu! To uniesienie policzków daje sygnał do mózgu, że się śmieją. To powoduje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. W konsekwencji będziesz miał wspaniały nastrój.
A jeśli brak Wam powodów do uśmiechu, zapiszcie adres tej strony w ulubionych i zaglądajcie na nią. Czyż nie mamy racji? Znacie bardziej uśmiechniętą stronę?

ps. Cytaty pochodzą ze strony www Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach