Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Grębocicach - Szkolnastrona.pl

Strona miesiąca - kwiecień 2015

Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Grębocicach

Oznaczenie: kwiecień 2015

Strona miesiąca – kwiecień 2015, będąca wizytówką Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Grębocicach, jest z nami już 10 lat. Chcecie zobaczyć jak prezentowała się w 2005 roku? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Pełna życia, bogata we wspomnienia, blisko uczniów. To pierwsze słowa, które przychodzą nam do głowy na określenie klimatu strony: www.gimgrebocice.szkolnastrona.pl

Z pewnością nie jest to zwyczajny serwis, ponieważ przypomina nam 10 lat naszej działalności. 17 kwietnia 2005 roku wyglądał tak:

Przez te wszystkie lata przeżywaliśmy razem zmianę wystroju Waszego budynku, zmianę projektu graficznego strony oraz wiele podniosłych i miłych chwil.

Znamy Was już dość długo, więc przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na nowości, takie jak:

Blog Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

Młodzi gotują!

Blog z klasą!

Fajnie, że wykorzystujecie blogi, które przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Doceniamy multimedialność Waszej strony i bogactwo wydarzeń.

I tak podróżujemy ze sobą już od 10 lat przez internetowy świat. Wycieczki kształcą, więc życzymy Wam i sobie, żeby udało nam się doczekać jeszcze wielu kolejnych rocznic.

Rozwijajcie się dalej w tak dobrym kierunku i cieszcie nasze oko naprawdę ciekawą i przyjazną stroną. :)

Z jubileuszowymi pozdrowieniami,

Zespół Szkolnastrona.pl