Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Debiut 2016 - Aktualności - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Debiut 2016

24.01.2017

Strona http://spczerniecin.szkolnastrona.pl Szkoły Podstawowej im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie Głównym zainteresowała nas już po 2 miesiącach od jej uruchomienia. Liczyliśmy na Was i się nie przeliczyliśmy. Jesteście naszym Debiutem Roku 2016! A może nawet Debiutem wszystkich debiutów! Gratulujemy.

Niezwykli Administratorzy nie tylko wyczarowują ciekawe zakładki, ale też zmieniają nasze podejście do uzupełniania strony treścią. - tak pisaliśmy o stronie http://spczerniecin.szkolnastrona.pl Szkoły Podstawowej im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie Głównym w kwietniu zeszłego roku.

Minął prawie rok, a my wciąż myślimy tak samo, tylko bardziej. Wszystko bardziej. Bardziej nam się podoba zakładka "Kadra”, bardziej się dzieje w „Się dzieje”, bardziej rozbudowaliście każdą z pozycji i grup.

Stronę wyróżnia lekkość treści, aktualność wydarzeń, dbałość o szczegóły, niezwykła estetyka, piękne zdjęcia, dynamika działania (to widać w każdych materiałach, które umieszczacie na stronie), charyzmatyczność, kreatywność. Nie ma tu przypadkowych wyróżnień, dyskoteki czcionek i kolorów, przez co zyskuje na czytelności i wędrówka po stronie sprawia wielką przyjemność.

Zadbaliście o to, aby nikt nie domyślił się, że strona ma dopiero rok, umieszczając archiwum wydarzeń i galerii sprzed 3 lat. To niezwykłe, co można, gdy się chce. Podzielcie się z nami i wszystkimi czytelnikami informacją: jak to robicie?

Strona http://spczerniecin.szkolnastrona.pl jest wzorcowa. A dla tych, którzy chcieliby coś pościągać, drobna przestroga: pamiętajcie o prawach autorskich. Inspirujcie się, nie kopiujcie.

Oj, żyje ta strona! Aż nam się chce żyć! Brawo Wy!!!!

Warto powtórzyć słowa z zeszłego roku: Wasza strona nie zamyka się na żadną z grup, tworzących społeczność szkolną - jest otwarta na coś dla rodziców, na coś dla uczniów, na coś dla nauczycieli i na coś dla gości.

Czym nas zaskoczycie w tym roku?

Podziwia Was
Zespół Szkolnastrona.pl