Czas na migrację! - Aktualności - Szkolnastrona.pl

Czas na migrację!

23.04.2018

Nowy panel CMS – innowacyjny, prosty w obsłudze, funkcjonalny i jeszcze bardziej atrakcyjny. Dołącz do grona zadowolonych placówek i ciesz się nowymi możliwościami, które Cię zachwycą.

Co w nowym panelu:

• łatwe zarządzanie zawartością strony metodą „przeciągnij i upuść”
  • animowany banner główny – sam wybierasz co i w jaki sposób ma się wyświetlać
  • nowe moduły: Pogoda, Lokalizacja (mapa), Galeria, Kalendarz i inne, w zależności od wybranego pakietu i zapotrzebowania
  • dowolna forma i treść tekstu powitalnego i reklamy pop-up na stronie głównej
  • możliwość przesyłania wielu zdjęć jednocześnie
  • możliwość wyświetlania artykułów na stronie głównej z dowolnej zakładki
  • możliwość utworzenia dowolnej ilości menu tematycznych
  • szybka wyszukiwarka treści na stronie i w panelu
  • jedno logowanie do panelu strony www i BIP
  • przewodnik po panelu z najważniejszymi informacjami
  • możliwość szybkiej i prostej integracji z profilem placówki na Facebook’u

Zyskuj dzięki RWD!

Migracja to nie tylko gwarancja nowych funkcjonalności w zarządzaniu stroną placówki. To przede wszystkim nowy, w pełni responsywny, atrakcyjny szablon strony Twojej placówki.

Witryny wykonane w technice RWD (Responsive web desing) są to strony, których wygląd dopasowuje się do ekranu, na którym strony są wyświetlane np. tablet, smarfon, komputer.

Wraz z nastaniem ery urządzeń mobilnych, nastała era responsywności.

Statystyki Google Analytics potwierdzają, że ponad 50% rodziców Twoich uczniów odwiedza witrynę placówki na urządzeniu mobilnym. Warto o nich pamiętać!

Dzięki stronie responsywnej (RWD) zyskujesz:

• pełną dostępność na każdym urządzeniu (komputer, smarfon, tablet)
  • nowoczesny i atrakcyjny wygląd strony
  • przejrzystość oraz wygodę dla użytkownika
  • lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce – dla Google strony RWD są szczególnie wartościowe

Ile to kosztuje?

Koszt wdrożenia usługi migracji na nowy panel wraz z nowym responsywnym szablonem strony to jedyne 150 zł netto (opłata jednorazowa).

Czas realizacji: do 4 tygodni.

Zobacz jak działa responsywna strona WWW.

Zobacz nowe szablony RWD i wybierz dla swojej placówki:

Zamówienia można składać e-mailem: patrycja.matys@szkolnastrona.pl lub telefonicznie: 34 377 06 76.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.